Kamarádky nebo nepřítelkyně?

22. června 2017 v 13:13 | LowinGirl

Ahoj!

Stále víc a víc si uvědomuju, že mnohem lépe a ve svém živlu se necítím ve škole mezi špolužáky, ale v jednom ze svých kroužků (v tom tak trochu tanečním).
Nevím čím to je, ale ve škole jsme se vždycky s holkama shodly, měly podobné názory, ale poslední dobou vedou naše konverzace k menším "hádkám" či neshodám. A to ne k těm hádkám toho typu, že se za pět minut zase navzájem smějete vlastním vtipům a podobně, ale je to ten typ "hádky", kdy se objevují sprostější slova a později se nějakou dobu nebavíte.

Vím, že už holky ze školy mockrát neuvidím a nechci se po škole "rozejít" ve zlém, ale ony mi nedávají na výběr. Už se to stalo podruhé, kdy z normální konverzace začala kvůli nich "hádka", protože to špatně pochopily. Dávají to za vinu mně, ale já nejsem taková, že bych si to měla nechat líbit, už ne. Někdy je lepší být upřímná a neschovávat své pocity a svůj názor jen kvůli toho, aby druhá strana měla lepší pocit a měla pravdu ona. Někdy je lepší říct pravdu. Tím nechci říct, že lhát se nesmí, protože menší lež, která někomu pomůže a v životě se ztratí a nebude Vás pronásledovat se vždycky objeví. Ale rozhodně by lidé neměli lhát v každém slůvku, které řeknou, protože to už se může obrátit proti nim raz dva.

Ale, když Vás někdo obviní z něčeho co jste neudělal a ještě dlouholetá kamarádka, která by mohla vědět jak reagujete a jak věci berete, tak hned víte, že Vaše přátelství jde z kopce a pokud si to nevyjasníte, tak už to lepší nebude. Nejvíce zabolí, když vám něco podobného řekne vaše nejlepší kamarádka, s kterou se znáte už od školky, která Vás zná nejlépe a která ví, že věci berete s nadhledem, pozitivně nebo zcela naopak. Ví, jak se v jaké situaci zachováte, ale stejně "se přidá (tak trochu) na druhou stranu", proti Vám.

Kdybych neměla jiné kamarádky, které mě umí povzbudit a přivést na jiné myšlenky asi bych se z toho už složila, ale já je mám a jsem za to nesmírně ráda, protože bez nich by to nešlo.
Kamarádky, které za Vámi stojí v dobrém i zlém, které se Vás zastanou ať se děje co se děje. Takových kamarádek si musíte vážit, protože nevíte co bude dál.
Takové kamarádky jsou jako diamanty mezi štěrkem.

Vaše LowinGirl z OM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama