Vzpomínky aneb chci je zpátky

3. ledna 2018 v 23:01 | LowinGirl

Ahoj!

Jelikož jsem už na nové škole ztrávila spoustu času (asi 4 měsíce), tak můžu říct, že jsem spokojená. Mám nové spolužáky, kteří jsou v pohodě, nejlepší učitelky na škole a rozvrh, který bych nevyměnila (až na drobné úpravy).
Ale přesto mi chybí ty dny, kamarádky ze staré školy. Ty dny, kdy jsme se smály, povídaly si a smály se. A nechybí mi jen holky, ale i tak tročku celkově naše třída ( ono 9 let je 9 let obzvlášť pro někoho, jako já, kdo není mistr v navazování nových kamarádství).

Pevně věřím a doufám, že si na novou třídu ještě zvyknu a budu se v ní jednou cítit, tak jako v té staré, ale jedno vím jistě ty spolužáky mi ti noví nikdy nenahradí. Ano, nebyli jsme bezchybná třída, nezhádaná, ale myslím, že celkově jsme to spolu táhli docela hezky. Jelikož jsem se za ty 4 měsíce viděla asi jen s polovinou z nich a popovídala asi s 1/3, tak doufám, že se někdy sejdeme na nějaké akci nebo uděláme nějakou vlastní.
Ale! Nikdy se nevzdávejte a nepouštějte se poslední naděje, která ve Vás je! Život Vás může překvapit, když to budete nejméně čekat.

Vaše Lowin Girl z OM

PS: Ano, po dlouhatánské době jsem zpátky. Vím je to už nějaká doba, ale ve všem tom shonu jsem na blog, tak trošku zapomněla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama